GLOBAL
Mediacom

Par MEDIACOM

Par mums

Mēs, aģentūru tīklā MediaCom strādājošie, ticam, ka viss ir sasaistīts. Laikmetā, kad strauji aug mediju kanālu skaits un palielinās ziņu daudzveidība, ir svarīgi saglabāt vienkāršību, lai pirktā, iegūtā un kompānijas iekšējā komunikācija strādātu saskaņā.

Vienkāršībai ir jābūt it visur- komandas struktūrā, klienta kampaņu komunikācijā, datu izmantošanā, jo tikai tad, ja kopbilde būs vienkārša un saprotama, varēs saprast, kur un kāpēc ir vērts investēt.

VAIRĀK
Kas mēs esam?

Mēs esam mediju aģentūra MediaCom Latvija - starptautiskās mediju aģentūras pārstāvji Latvijā. MediaCom komandā darbojas vairāk nekā 20 sava aroda profesionāļi, kas mīl savu darbu, tāpēc klientiem piedāvājam tikai labāko. MediaCom komandā ir darbinieki, kas iepriekš strādājuši medijos, kā arī klientu mārketinga nodaļās, kas, savukārt, ļauj vēl labāk izprast reklāmas tirgus mijiedarbību un skaidrāk definēt klientu vajadzības.

Mēs nemitīgi tiecamies uzlabot jau esošo un atrast jaunus, unikālus risinājumus. Tikai pastāvīga sadarbība var iemantot klienta uzmanību un sasniegt pozitīvus un produktīvus rezultātus.

VAIRĀK
Ko mēs darām?

Mūsu darbības pamats ir mediju plānošana un pirkšana, taču ikdienā tas iet roku rokā ar sponsorēšanas piedāvājumiem, interneta nebeidzamo iespēju izmantošanu, tiešo pastu, sociālo tīklu uzturēšanu, tirgus datu un patērētāju ieradumu datu izmantošanu, radošo risinājumu izveides koordināciju un citiem darbiem

Mēs meklējam piemērotāko stratēģiju, lai, izmantojot dažādus komunikācijas instrumentus, visefektīvāk apvienotu pirktos, iegūtos un klientu mediju kanālus. Mūsuprāt, saturs darbojas kā komunikācijas galvenais virzītājs. Tas attiecas uz jebkuru zīmola ziņu. 

MediaCom turpina atklāt jaunus veidus, kā klientiem atrast konkurētspējīgus risinājumus, iedziļinoties tirgus analīzē un ekonometrijā. Mēs spējam komunikāciju vadīt tā, lai panāktu stratēģisku mērķu sasniegšanu bez liekiem zaudējumiem.

Komunikācija vēl nekad nav bijusi tik aizraujoša - ir bezgalīgi daudz izvēles iespēju un risinājumu, taču svarīgi ir atrast vispiemērotāko un efektīvāko mūsu klientiem. 

MediaCom Latvija klientiem piedāvājam tirgus analīzi, kas pasaka - ko izvēlas un iegādājas patērētāji, kādi mediji vislabāk sasniedz auditoriju. Mēs šo informāciju pārvēršam stratēģijā, kura palīdzēs zīmolam sasniegt mērķus, savukārt mums - atklāt jaunas iespējas un ietekmes kanālus, lai uzlabotu izvirzīto mērķu rezultātus. Jūs meklējat - mēs optimizējam, lai sasniegtu iecerēto.

VAIRĀK
Kā mēs strādājam?

Mēs strādājam komandā. Mums ir svarīgi, lai Jums izdodas, tāpēc izmantojam tik daudzas programmatūras un optimizācijas rīkus, lai izveidotu kampaņas, kas vērstas uz rezultātu sasniegšanu. ​ Mūsu uzņēmuma struktūra un pieejamie instrumenti nodrošina saliedētu komandas darbu, bet iegūtā pieredze un zināšanas palīdz virzīties uz priekšu.

Šāda darba struktūra sniedz arī pievienoto vērtību mūsu klientiem. Varat būt pārliecināti, ka Jums piedāvāsim labāko un efektīvāko risinājumu rezultātu uzlabošanai un šo mērķu sasniegšanai netraucēs nedz uzdevuma sarežģītība, nedz pieejamie resursi.

 

VAIRĀK